Twarz | Kosmetyka Zapiecek Tomaszów Mazowiecki

Twarz


W naszej ofercie mamy zabiegi znanych marek kosmetycznych tj.:
THALGO, RVB, ATACHE, SKEYNDOR FARMONA, BIELENDA.

 

RVB

Stworzyła linię Holistic Beaty bazując nie tylko na naturalnych składnikach, ale także na wizji holistycznej skupiającej się na osobie i jej równowadze oraz działając na głębokie przyczyny problemów skóry.

Linia ta nie zawiera żadnych surowców genetycznie modyfikowanych, ani nie stosuje białka zwierzęcego, produktów naftowych, parafiny, sylikonów, a co najważniejsze, parabenu i formaldehydu.

Szlachetne oleje zawarte w tych kosmetykach stanowią ważną podstawę dla ochrony kolagenu i przeciwdziałaniu starzeniu się skóry.

 

BIOESENTIAL – zabieg natleniający dla wszystkich rodzajów skóry. Pobudza on eliminowanie toksyn dzięki stymulacji mikro-krążenia w skórze.

 

BIOAGE – zabieg o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym, zawierających bogactwo naturalnych składników aktywnych, działających ujędrniająco. Daje natychmiastowe efekty.

 

BIOCALM – zabieg łagodzący dla skóry wrażliwej. Ma on na celu chronić skórę przed surowym środowiskiem ponadto redukuje zaczerwienienia i swędzenie. Skóra staje się ukojona, nawilżona i odżywiona. Preparaty nie zawierają sztucznych barwników, zapachów, konserwantów ani alkoholu.

 

BIOPURITY – zabieg dla skór tłustych i zanieczyszczonych. Zapewnia on zharmonizowanie produkcji serum oraz zredukowanie niedoskonałości łagodnym działaniem mikro – złuszczającym.

 

W trakcie każdego zabiegu firmy RVB wykonywany jest wyjątkowo odprężający masaż, który z całą pewnością pomoże się całkowicie oderwać od problemów dnia codziennego i całkowicie oddać relaksowi.